18 października 2024 r. nasi uczniowie zdobyli I miejsce w turnieju w petangue (bule- tradycyjna francuska gra zręcznościowa) zorganizowanym przez ILO w Dzierżoniowie.
Nasza drużyna w składzie: Jakub Kruk i Szymon Rąpała z klasy MTE4 oraz Jakub Jędrzejczyk z klasy TI4 była bezkonkurencyjna dla wszystkich szkół powiatu dzierżoniowskiego.
Wielkie brawa dla uczniów naszej szkoły.
Opiekun: Lesław Sobolewski