Aktualności

Jabłko zamiast papierosa.

Dziś 27.11.2018 r. w naszej szkole odbyła się akcja “Jabłko zamiast papierosa” z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. Celem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia, spożywanie naszych polskich jabłek oraz zmotywowanie palaczy do zerwania z nałogiem. Propagowaliśmy modę na niepalenie, a na lekcjach były rozdawane jabłka. Naszą akcje wsparł Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa z Wrocławia – dziękujemy.