| Dziś, tj. 26.11., w naszej szkole odbył się etap szkolny VI edycji “Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii” Ogólnopolski Konkurs dla Szkół Ponadgimnazjalnych, adresowany dla uczniów trzecich klas technikum i drugich liceum. W etapie szkolnym wzięli udział następujący uczniowie z klasy MTI3 Aneta Bednarz Marcin Kempiński Szymon Konefał Radosław Panek Samuel Sałacki Z przyjemnością informujemy, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Radosław Panek i Aneta Bednarz Gratulujemy! A. Gniedziejko I. Gromadzik |
|
