22 listopada 2018 r. odbyło się podsumowanie projektu ZDS (Zawodowy Dolny Śląsk) – największego projektu, jakiego byliśmy częścią od początku istnienia koła. Zawodowy Dolny Śląsk dla nas to około 500 godzin szkoleń, warsztatów dla uczniów i ponad 600 przeszkolonych uczniów w ciągu 2 lat. Współpracowaliśmy głównie ze szkołą im. Kombatantów w Lubaniu, Radiobuda ZS Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie oraz szkołą w Biedrzychowicach. Zwieńczeniem naszej pracy są decyzje uczniów tych szkół – wielu z nich zostalo studentami Politechniki Wrocławskiej.
Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do podjęcia tak ważnych decyzji uczniów Dolnego Śląska.
źródło fb/knrobocik
