7 października obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia z tej okazji w naszej szkole odbył się Międzyklasowy konkurs o Mistrza Tabliczki Mnożenia.
W konkursie udział wzięli Słowik Olivier z klasy TI1a, Miklaszewski Mateusz z klasy TIb, Bigaj Natalia z klasy MT1, Łuczyński Jakub z klasy TIM2, Wilk Jakub z klasy TIM2, Nowacki Michał z klasy TI3p, Karpiński Dawid z klasyTI3p oraz Papaiev Volodymyr z klasy AEM3.
Konkurs zwyciężyli i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w tym roku zdobyli
Natalia Bigaj i Olivier Słowik.
Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za sumienność .
Organizator konkursu
Aleksandra Biel-Seremak