Aktualności

Międzyklasowy konkurs o Mistrza Tabliczki Mnożenia

7 października obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia z tej okazji w naszej szkole odbył się  Międzyklasowy konkurs o Mistrza Tabliczki Mnożenia.

W konkursie udział wzięli Słowik Olivier z klasy TI1a, Miklaszewski Mateusz z klasy TIb, Bigaj Natalia z klasy MT1, Łuczyński Jakub z klasy TIM2, Wilk Jakub z klasy TIM2, Nowacki Michał z klasy TI3p, Karpiński Dawid z klasyTI3p oraz Papaiev Volodymyr z klasy AEM3.

Konkurs zwyciężyli i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w tym roku zdobyli

 Natalia Bigaj i Olivier Słowik.

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za sumienność .

Organizator konkursu

Aleksandra Biel-Seremak